A belgák legjobbja nem lép pályára jövő héten Debrecenben
2020-02-25 - 14:23:52

A jövő pénteken és szombaton sorra kerülő debreceni párharc győztese a világ legjobb együtteseivel küzdhet meg a novemberi, 18 csapatos madridi Davis Kupa döntőben.

David Goffin a belgák legjobbja nem lép pályára a magyar válogatott ellen a tenisz Davis Kupajövő heti, debreceni selejtezőjében. A magyar szövetség tájékoztatása szerint a magyar csapat két éljátékosa, Fucsovics Márton és Balázs Attila biztosan pályára lép a DK-ban. A jövő pénteken és szombaton sorra kerülő debreceni párharc győztese a világ legjobb együtteseivel küzdhet meg a novemberi, 18 csapatos madridi Davis Kupa döntőben.