Erősen küzdött, de kikapott Federertől Fucsovics Márton
2018-01-22 - 14:46:52

6:4, 7:6, 6:2-re kikapott a 19-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federertől.

Fucsovics Márton 6:4, 7:6, 6:2-re kikapott a 19-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federertől az ausztrál nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében. A mérkőzés utáni interjúban Federer méltatta a magyar teniszezőt, úgy fogalmazott: nagyon jól játszott. A svájci szerint nem volt könnyű a mérkőzés, egészen a harmadik szettig keményen játszott ellene Fucsovics, nem volt könnyű számára a meccs. "A legjobbakat kívánom neki a továbbiakban" – fűzte hozzá.