Másképp parkolhatunk a belvárosban
2013-08-19 - 12:13:58

A Virágkarnevál ideje alatt a megnövekedett forgalom nehezebbé teheti a közlekedést Debrecenben. Jó hír viszont az autósoknak, hogy augusztus 20- án a DKV a belvárosban mindenhol ingyenessé tette a parkolást.

A Virágkarnevál ideje alatt a megnövekedett forgalom nehezebbé teheti a közlekedést Debrecenben. Jó hír viszont az autósoknak, hogy holnap a DKV a belvárosban mindenhol ingyenessé tette a parkolást. Kivételt képez ez alól a karneváli menet útvonala, ahol a rendőrség tiltja is a megállást. A Nagyerdei körúton és strandfürdőnél augusztus 20-án is fizetni kell majd a parkolásért.   A DKV külön kéri a lakosságot, hogy vegyék igénybe az ingyenes parkolókat, hagyják autóikat a mélygarázsokban, a belvárosi parkolókban és utazzanak villamos, troli illetve autóbusszal.  Parkolási lehetőségként inkább a mélygarázsokat javasolja a rendőrség. Ilyen a Kölcsey Központ, a Halköz üzletház, az Ítélőtábla, a Miklós utcai, a Vásárcsarnok, vagy a Fórum parkolója. Aki tilosban parkol le, annak saját költségére elszállítják az autóját. A gépjárművek átvehetők a Vágóhíd utca 10-12. szám alatt. Érdeklődni pedig a Debreceni Közterület Felügyeletnél lehet.



További cikkek a témakörből
„Ki tudjuk-e szeretni egymásból a jót” -teszi fel a kérdést Böjte Csaba
2013-08-19 - 12:19:53
„Ki tudjuk-e szeretni egymásból a jót” – teszi fel a kérdést Böjte Csaba, ferences rendi szerzetes, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány alapítója. Az általa létrehozott gyermekmentő szervezet célja az Erdélyben sanyarú körülmények között, sokszor az éhhalál szélén tengődő gyermekek felkarolása.
Javában zajlik a 44. virágkarnevál Debrecenben
2013-08-20 - 10:39:14
A menet élén a hagyományoknak megfelelően Debrecen város nyitókocsija ment
Indul a Karnevál
2013-08-19 - 12:12:27
Délután 4 órakor indul a Galiba Gyermekfesztivál és Junior Virágkarnevál a Kossuth tértől a Csapó utca - Dósa Nádor tér - Kossuth - Piac utca és Kossuth tér útvonalon.
Hajdú-Bihar megyei rendőrök munkáját ismerték el
2013-08-16 - 16:17:26
További 11 Hajdú-Bihar megyei munkatársat részesítettek soron kívüli előléptetésben

Minden jog fenntartva! © CopyRight 2012.
Az oldalon szereplő információk felhasználása
csak az üzemeltető engedélyével lehetséges!

Best FM Szerkesztőség:
4024 Debrecen, Darabos u. 35.
Tel./FAX: (52)450-900


További elérhetőségek:
Játék: (52)500-540
SMS: 06-30-933-1046
E-mail: info@bestfm.hu

Zenei kérdések:
zene@bestfm.hu