Őrizetbe vette a rendőrség a szabolcsi egészségügyi holding vezérigazgatóját
2012-02-08 - 15:15:46

Őrizetbe vette a rendőrség a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egészségügyi Holding Zrt. vezérigazgatóját.

Őrizetbe vette a rendőrség a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egészségügyi Holding Zrt. vezérigazgatóját - erősítette meg a nyírségi rendőr-főkapitányság szóvivője a helyi sajtóinformációkat ma az MTI-nek. A vezérigazgató, Kiss Zoltán Tamás kedden került őrizetbe - mondta Fedor Rita. A főhadnagy tájékoztatása szerint a négy kórházat működtető holding vezetője ellen a szabolcsi főkapitányság gazdaságvédelmi osztálya folytat nyomozást. A sajtószóvivő részleteket nem kívánt közölni az ügyről.



További cikkek a témakörből
Kubaiak nélkül zajlik az ökölvívó emlékverseny
2012-02-08 - 17:15:29
Mivel a francia légtársaság nem tudta garantálni a Budapestre jutást, a kubai válogatott nem utazott el Magyarországra, így nélkülük kezdődött meg ma az 56. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny.
Debrecenben elfogadható a levegő minősége
2012-02-09 - 07:28:38
Putnok, Tatabánya és Székesfehérvár levegője veszélyes a szálló por magas koncentrációja miatt
Lefoglalt raklapokkal fűtenek Mikepércsen
2012-02-08 - 15:13:31
Raklaphamisításra szakosodott "társaságot" lepleztek le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Észak-alföldi Regionális Bűnügyi Igazgatóságának pénzügyi nyomozói Újfehértón. 
Ma játszunk a Bucurestivel is
2012-02-08 - 10:32:28
Ma két mérkőzéssel folytatja téli felkészülését a DVSC TEVA csapata.

Minden jog fenntartva! © CopyRight 2012.
Az oldalon szereplő információk felhasználása
csak az üzemeltető engedélyével lehetséges!

Best FM Szerkesztőség:
4024 Debrecen, Darabos u. 35.
Tel./FAX: (52)450-900


További elérhetőségek:
Játék: (52)500-540
SMS: 06-30-933-1046
E-mail: info@bestfm.hu

Zenei kérdések:
zene@bestfm.hu